O nas

Poznaj załogę FASTSITE!

Kim jesteśmy

FASTSITE to zespół astronautów, marzących o podboju internetowego kosmosu. Nasza załoga składa się z młodych i ambitnych programistów, grafików i analityków, którzy uwielbiają stawiać czoła nowym wyzwaniom. Przed podjęciem jakiejkolwiek misji zawsze określamy strategię i cele - bez nich sukces to co najwyżej kwestia szczęścia! Strona jest naszym statkiem kosmicznym - rozgość się i zwiedzaj do woli!

Nasza załoga

Ignacy Korytko

Co-Founder, Head of Sales

Jestem jednym z dowódców statku oraz prowadzę zespół analityczny. Rzadko zarządzam jednak z poziomu mostka. Muszę być na pokładzie, bo pomagam naszym Pasażerom się właściwie zaokrętować i opiekuję się nimi w trakcie misji. To ja wydaję dyspozycje załodze, odbieram transmisje, a także liczę wszystko, co tylko da się policzyć. Jako kapitan dbam o to, by nasza rakieta była dobrze zaopatrzona i nigdy nie zbaczała z kursu.

Adam Kordel

Co-Founder, Head of Operations

Mimo, że to ja stworzyłem wizję podboju kosmosu, stąpam twardo po pokładzie i jako realista, precyzyjnie określam kolejne etapy coraz to nowych ekspedycji. Lata doświadczeń w IT i marketingu oraz znajomość każdej śrubki w tym dobrze zbudowanym statku, pozwalają mi wspierać pozostałych członków załogi. Wiem dobrze, że to dzięki nim mogę wyznaczać konkretne kierunki rozwoju, a następnie z satysfakcją spoglądać na odkrywane wspólnie obszary.

Jan Witkowski

New Business Manager

Uczestniczyłem w budowie i pierwszym starcie naszego statku. Wyprawa była ekscytująca, ale zamiast dalszych lotów w kosmos zdecydowałem się zostać na Ziemi, by szukać nowych Pasażerów. Chciałbym, aby każdy miał szansę samodzielnie przeżyć to wspaniałe doświadczenie. Bardzo możliwe, że to właśnie ode mnie dowiedziałeś się o misji FASTSITE. Odpowiadam także za kontakty z obcymi załogami i stacjami kosmicznymi oraz pomagam wystartować nowym inicjatywom.

Hubert Kruk

UX/UI Designer

Jeśli zastanawiasz się, kto dba o wygląd produktów dla naszych Pasażerów - to ja. Tworzę kreacje i dbam o to, żeby nasi Pasażerowie byli lata świetlne przed konkurencją, dzięki skrupulatnie przemyślanemu brandingowi. Jednak sednem mojej misji jest dostarczenie im jak najnowocześniejszych prototypów ich przyszłych produktów, tak żeby opuszczali nasz pokład z uśmiechem zadowolenia.

Paulina Zielińska

Front-end Developer

Jako inżynier w naszej załodze, zajmuję się zamianą planów i prototypów w namacalne (a w zasadzie “klikalne”) produkty. Kod, który tworzę, tłumaczy obrazy na język zrozumiały dla przeglądarek. Wprowadzam je w ruch i programuję interakcje między nimi. Dołączyłam do załogi, bo lubię eksperymentować i jestem otwarta na poznawanie nowych światów.

Alicja Gaładyk-Korytko

Content Manager

Moją rolą jest pilnowanie łączności na linii statek - Ziemia. Dbam o to, aby sygnał był regularny i pełen pozytywnych wieści z naszych misji. Zajmuję się również tym, aby nasz dziennik pokładowy był zawsze aktualny. Poza komunikatami wysyłanymi na zewnątrz, przekazuję również informacje jakie otrzymuję od Was do naszej załogi.

Kinga Dynek

Graphic Designer

Na co dzień czas spędzam w mojej pracowni, na którą przerobiłam jedną z pokładowych kajut. To najładniejsze pomieszczenie na całym okręcie, możecie mi wierzyć. Grafiki, które tworzę trafiają do naszych Pasażerów - większość z nich jest drukowana w formie broszur, wizytówek czy plakatów. W wolnych chwilach za to dbam o nasze wszystkie okrętowe koty - te rzeczywiste i wirtualne.

Paweł Stosio

ReactJS Front-end Developer

Jestem tu, aby wspierać załogę w najbardziej wymagających front-endowych kwestiach. Moje doświadczenie w ReactJS zdobyte w trakcie misji dla innych okrętów przydaje się w naszych największych projektach IT. Poza tym zawsze chętnie dzielę się swoją wiedzą, jakościowymi memami i dobrym humorem.

Wystartuj z nami!

[email protected]
[contact-form-7 404 "Not Found"]